Pakiet biznes online

Chcesz rozkręcić biznes online bez poczucia przytłoczenia i działania po omacku?

Skorzystaj z gotowej paczki 31 produktów cyfrowych za jedyne 200 zł i przyspiesz rozwój swojego biznesu! Zdobądź brakującą wiedzę oraz narzędzia do codziennej pracy od najlepszych specjalistów w branży i zacznij w końcu działać. Nawet, jeśli dopiero raczkujesz w biznesie online.

Zaufało nam już ponad 2000 osób 🧡

Spiesz się! Pakiet znika ze sprzedaży za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Czy Ty też tak masz?

Chcesz stworzyć coś od zera/rozwinąć biznes online, ale…

Przeraża Cię myśl, że musisz zadbać o wiele obszarów wykraczających poza Twoje kompetencje (np. marketing, prawo, księgowość, sprzedaż).

Nie masz budżetu, żeby zatrudnić specjalistów z różnych branż, więc starasz się zdobyć brakującą wiedzę na własną rękę.

Problem w tym, że gubisz się w gąszczu materiałów od różnych twórców i nie wiesz, od czego zacząć, aby szybko uzupełnić swoje braki i w końcu ruszyć z miejsca.

Zgadza się?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK – to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Wszystko, czego potrzebujesz, żeby rozwinąć swój biznes online, masz teraz w jednym miejscu.

Wyobraź sobie, że Twoja wizja dochodowego biznesu online w końcu staje się faktem. Masz sprawdzony pomysł na biznes i wiesz, co i jak robić, by od razu ruszyć z miejsca. Podejmujesz przemyślane decyzje marketingowe i sprzedażowe, dzięki którym klienci sami ustawiają się do Ciebie w kolejce. Prowadzisz biznes z lekkością i bez stresu, bo masz pewność, że działasz zgodnie z prawem.

A to dlatego, że masz biznesową wiedzę na kluczowe tematy z ponad 6 dziedzin (marketing, sprzedaż, księgowość, prawo, mindset, kwestie techniczne). Do tego dysponujesz gotowymi narzędziami, które optymalizują Twoją pracę i uwalniają czas na odpoczynek lub dalszy rozwój. Brzmi dobrze, prawda?

Właśnie takie efekty osiągniesz dzięki pakietowi 31 produktów cyfrowych z kategorii biznes online!

To pierwszy na polskim rynku zbiór sprawdzonych materiałów i narzędzi do szybszego rozwoju Twojego biznesu. I to od najlepszych specjalistów w branży. Z minimum rocznym dostępem do wiedzy. Za ułamek pierwotnej ceny.

Po prostu odpalasz platformę kursową ze wszystkimi materiałami i sięgasz po to, czego aktualnie potrzebujesz, aby Twój biznes wskoczył na wyższy level.

Dzięki temu pakietowi

Zdobędziesz konkretne wzory dokumentów oraz praktyczną wiedzę, jak legalnie prowadzić biznes online. Unikniesz niepotrzebnego stresu, a zyskasz pewność, że działasz zgodnie z prawem.

Nauczysz się tworzyć piekielnie skuteczne teksty oraz reklamy w social media. Z sukcesem przyciągniesz nowych klientów i zwiększysz swoją sprzedaż.

Poznasz kulisy budowania dochodowej marki w Internecie. Dowiesz się, na co zwrócić szczególną uwagę i jakich błędów unikać, by z sukcesem rozkręcić biznes online.

Zadbasz o swój mindset – dowiesz się, jak oswoić lęk, pozbyć się blokujących przekonań i zwiększyć pewność siebie. Zaczniesz z dumą sięgać po marzenia, działać w zgodzie ze sobą i… zarabiać więcej!

Otrzymasz sprawdzoną listę ponad 100 narzędzi oraz instrukcję ich obsługi (m.in Chat GPT, arkusz ewidencja zamówień). Dzięki temu uwolnisz swój czas i szybciej rozwiniesz własną firmę.

Poznasz sprawdzone strategie na rozwój biznesu z wykorzystaniem lejków marketingowo-sprzedażowych. Zaprojektujesz przemyślaną ścieżkę klienta i zaczniesz zarabiać nawet wtedy, kiedy śpisz.

Nauczysz się tworzyć angażujący content na Instagramie (rolki, instastories, grafiki), który spełni Twoje cele biznesowe. Zbudujesz zaangażowaną społeczność wokół marki i zaczniesz sprzedawać dzięki social mediom.

Opanujesz techniczną stronę prowadzenia biznesu online (własna platforma kursowa, budowanie strony typu landing page). Przestaniesz bać się technikaliów i w końcu ruszysz ze sprzedażą własnych kursów online.

Jak to działa?

Od razu po zakupie otrzymujesz dostęp do platformy ze wszystkimi elementami pakietu (kursy, e-booki, regulaminy, wordbooki, checklisty i wiele więcej). Materiały są tematycznie poukładane, dzięki czemu łatwo znajdziesz to, co Cię akurat interesuje.

Przerabiasz materiały po kolei lub zgodnie z Twoimi potrzebami. Wszystkie narzędzia i wzory dokumentów możesz pobrać na swój komputer i od razu zastosować w swoim biznesie.

Wdrażasz zdobytą wiedzę w życie i budujesz dochodowy biznes online!

Zobacz, jakie produkty znajdziesz w środku pakietu

Ewelina Kaczmarczyk (Lelcia)

Jak montować i nagrywać rolki

Po przerobieniu videobooka nauczysz się kręcić rolki, które porywają tłumy. Dotrzesz do nowych odbiorców i w końcu zbudujesz zaangażowaną społeczność wokół Twojej marki.

Cena regularna: 99 zł

Justyna Połeć

Wtajemniczona – kulisy tworzenie biznesu generującego 200 tys zł miesięcznie

Poznasz kulisy budowania dochodowego biznesu online. Otrzymasz gotową instrukcję, jak z sukcesem zaprojektować ścieżkę klienta. Dzięki temu zaczniesz przyciągać nowych klientów z wewnętrznym spokojem i naturalnym magnetyzmem.

Cena regularna: 555 zł

Anna Ćwikła

Biznesowy angielski: Speak like a boss

Poznasz 500 starannie dobranych angielskich słów i zwrotów, które pozwolą Ci brzmieć bardziej profesjonalnie i naturalnie podczas oficjalnych spotkań i luźnych rozmów na co dzień. Dzięki temu wzbogacisz swój angielski i zdobędziesz przewagę w biznesie.

Cena regularna: 99 zł

Sabina Gagaczowska

Zbuduj mistrzowską pewność siebie!

Z pomocą tego workbooka pozbędziesz się ograniczających przekonań, które blokują Cię przed sukcesem. Zwiększysz pewność siebie, zaczniesz z dumą sięgać po marzenia, a w efekcie… zarabiać więcej!

Cena regularna: 99 zł

Natalia Piskorz

Reklama na Instagramie

Z tego e-booka dowiesz się, jak tworzyć reklamy na Instagramie, które przynoszą efekty. Przestaniesz przepalać budżet na nieudane próby, a zaczniesz budować zaangażowanie wśród odbiorców i zwiększać swoje zyski.

Cena regularna: 129 zł

Angelika Walkowiak

Paczka “Mój pierwszy lejek”

Po przerobieniu tej paczki nauczysz się projektować skuteczne lejki sprzedażowe, które przyniosą Ci dochód pasywny. W końcu przestaniesz wymieniać czas na pieniądze, a zaczniesz zarabiać nawet wtedy, gdy śpisz.

Cena regularna: 147 zł

Judyta Sobolak

Wzór polityki prywatności i plików cookies

Otrzymasz sprawdzony wzór polityki prywatności i plików cookies, który w kilka minut dostosujesz do swojego biznesu. Zaczniesz prowadzić stronę www zgodnie z prawem i uwolnisz swój czas na zajęcie się kluczowymi obszarami Twojego biznesu.

Cena regularna: 199 zł

Monika Serkowska

Stwórz landing page w MailerLite w 2h

Nauczysz się, jak w 2h stworzyć stronę typu landing page – nawet jeśli uważasz się za osobę „nietechniczną”. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę, aby Twoja strona skutecznie przyciągała odbiorców. Dzięki temu szybciej rozwiniesz bazę potencjalnych klientów.

Cena regularna: 147 zł

Ania Króliczek

Chat GPT i szybszy rozwój małego biznesu

Dowiesz się, jak zamienić Chat GPT w maszynkę do tworzenia autentycznych i porywających treści! Zaczniesz robić o wiele więcej w znacznie krótszym czasie i w końcu rozwiniesz swój mały biznes online.

Cena regularna: 157 zł

Marta Idczak

Lead magnet – strategia sprzedaży w social mediach

Otrzymasz prostą instrukcję, dzięki której krok po kroku zaplanujesz, zbudujesz i uruchomisz lejek sprzedażowy, który zarabia od 100 do 1000 zł (lub więcej) każdego dnia. Nauczysz się projektować atrakcyjne lead magnety, które podkręcą Twoją sprzedaż.

Cena regularna: 147 zł

Małgorzata Chynowska-Zdunek

Canva Starter

Opanujesz wszystkie tajniki obsługi platformy Canva – od grafik po dynamiczne materiały wideo. Z łatwością zaprojektujesz niezbędną oprawę graficzną dla swojego biznesu, która przyciągnie uwagę klientów i wyróżni Cię z tłumu.

Cena regularna: 49 zł

Ania Wołoszyn-Kusio

Skuteczny profil na LinkedIn

Dzięki workbookowi stworzysz profesjonalne i atrakcyjne konto na LinkedInie, które zwiększy Twoją widoczność w serwisie i wyróżni Cię wśród konkurencji. Dzięki temu przyciągniesz uwagę dobrze płacących klientów i zaczniesz zarabiać więcej.

Cena regularna: 150 zł

Dariusz Pichalski

100 Najlepszych Darmowych Narzędzi Online Dla Przedsiębiorców i Freelancerów

Poznasz zestaw gotowych narzędzi, dzięki którym podkręcisz sprzedaż swoich usług lub produktów cyfrowych. Nauczysz się, jak oszczędzić setki godzin i zwiększyć skuteczność swoich działań w sieci.

Cena regularna: 97 zł

Jowita Jodko

Webinar: Jak tworzyć treści, które pokochają Twoi odbiorcy?

Po tym webinarze odkryjesz najgłębsze potrzeby swojego klienta, aby trafnie docierać do niego z komunikatami i sprzedawać. Zaczniesz tworzyć treści, które angażują społeczność, budują relacje i sprawiają, że obserwatorzy chętnie komentują Twoje posty (i kupują!).

Cena regularna: 169 zł

Joanna Bogielczyk

100 pomysłów na stories

Z tego e-booka nauczysz się, jak zwiększyć zarobki i zaangażowanie dzięki instastory. Otrzymasz bazę gotowych pomysłów na relacje, dzięki którym zwiększysz rozpoznawalność swojej marki, wyróżnisz się na tle konkurencji i rozwiniesz swoją społeczność.

Cena regularna: 87 zł

Artur Parzybut

310 pomysłów na biznes

W e-booku poznasz sprawdzone pomysły na dochodowy biznes online. Zyskasz wiedzę o poszukiwaniu klientów, a także prowadzeniu i optymalizacji własnej firmy. Znajdziesz inspirację na biznes zgodny z Twoimi potrzebami i w końcu ruszysz z miejsca!

Cena regularna: 49 zł

Dominika Peszel-Paixão

Co chciałabym wiedzieć, zaczynając biznes dzisiaj?

Otrzymasz 20 praktycznych wskazówek i przemyśleń, które zainspirują Cię do poszerzania potencjału Twojego biznesu. Pozbędziesz się blokujących przekonań, nauczysz się skutecznego delegowania i zyskasz przestrzeń na działanie w zgodzie ze sobą.

Cena regularna: 89 zł

Sylwia Stein

5 sposobów na platformę kursową na WordPress

W kursie nauczysz się konfiguracji wybranych wtyczek WordPress, dzięki którym szybko stworzysz miejsca do sprzedaży produktów cyfrowych – nawet za 0 zł. Przestaniesz bać się technikaliów i w końcu ruszysz ze sprzedażą własnych kursów online.

Cena regularna: 137 zł

Monika Loryńska

Checklista „Skuteczny sklep internetowy”

Po przerobieniu tej checklisty opanujesz tajniki przyciągającej prezentacji produktów i skutecznego komunikatu sprzedażowego. Dowiesz się, jak zoptymalizować formularz zamówienia, aby wznieść swój sklep na wyższy level!

Cena regularna: 39 zł

Joanna Rułkowska

Poradnik o działalności nierejestrowanej

Po przerobieniu tego poradnika dowiesz się, jak legalnie prowadzić działalność nierejestrowaną i jak założyć firmę, gdy tylko poczujesz się na siłach. Dzięki temu zyskasz wewnętrzny spokój i pewność, że działasz zgodnie z prawem.

Cena regularna: 150 zł

Dorota Mroczek

Wydaj swój pierwszy produkt cyfrowy

Po przerobieniu tego workbooka nauczysz się, jak skutecznie tworzyć produkty cyfrowe. Otrzymasz spersonalizowany plan, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces monetyzacji Twojej wiedzy. Zaczniesz zarabiać nawet wtedy, gdy nie pracujesz.

Cena regularna: 119 zł

Justyna Stańska

Baza zyskownych pomysłów na treści

Dzięki bazie pomysłów zaczniesz tworzyć treści, które wspierają budowanie zaufania do Twojej marki online i zachęcają do zakupu. Nauczysz się sprzedawać w przemyślany sposób, by zarabiać jeszcze więcej.

Cena regularna: 147 zł

Natalia Stojanowska

Polityka Opinii – wzór dokumentu

Otrzymasz gotowy przepis na legalne publikowanie opinii w internecie. Dzięki dołączonej instrukcji łatwo dostosujesz dokument do swoich potrzeb i zyskasz gwarancję, że udostępniasz rekomendacje zgodnie z prawem.

Cena regularna: 89 zł

Dagmara Jankowska

Planowanie od podstaw

Dzięki tej książce nauczysz się, jak zarządzać czasem. Zaczniesz określać cele, ustalać priorytety oraz zmienić nawyki i schematy myślowe. W końcu przestaniesz pracować po godzinach, a odzyskasz kontrolę nad obowiązkami i innymi obszarami Twojego życia.

Cena regularna: 79 zł

Ada Promis-Urbas

Slow Marketing a reklama na Facebooku i Instagramie

Otrzymasz kompleksowy przewodnik, z którym stworzysz gotowy plan swojej pierwszej kampanii reklamowej. Dotrzesz do nowych klientów, zbudujesz trwałe relacje z odbiorcami i zaczniesz zarabiać – bez krzykliwych haseł i nachalnej sprzedaży.

Cena regularna: 179 zł

Kinga Konopelko

45 pytań prawnych o Twój biznes on-line

To kompleksowa baza wiedzy o prowadzeniu legalnego biznesu online. Poznasz odpowiedzi na kluczowe pytania prawne, zyskasz gotowe narzędzia do natychmiastowego wdrożenia w swoim biznesie. Zaczniesz działać w Internecie z lekkością i bez stresu.

Cena regularna: 129 zł

Paula Traub-Stanikowska

Arkusz Google Ewidencja Zamówień 2024

Dzięki gotowej ewidencji zamówień uporządkujesz swoje współprace, przyspieszysz proces wystawiania faktur oraz zamykania miesiąca. Zapomnisz o pilnowaniu deadline’ów, zyskasz dostęp do najważniejszych danych w jednym miejscu i znacznie oszczędzisz swój czas!

Cena regularna: 59 zł

Aleksandra Panasewicz

Dam Ci moc działania mimo lęku

Dzięki e-bookowi nauczysz się, jak oswoić lęk i zmniejszyć jego intensywność. Poznasz sprawdzone techniki, które pomogą Ci wyjść z cienia i odważnie sięgać po marzenia.

Cena regularna: 49 zł

Ewa Popielarz

Funkcje worda, o których nie masz pojęcia

Poznasz kilka prostych sztuczek, które znacznie przyspieszą Twoją pracę w Wordzie. Dzięki temu zoptymalizujesz swoje działania i uwolnisz czas na odpoczynek lub inne kluczowe projekty.

Cena regularna: 78 zł

Angelika Knop

Automatyzacja DM na Instagramie

Nauczysz się tworzyć angażujące automatyzacje na Instagramie, które zwiększą interakcje na Twoim profilu i pozwolą Ci zarabiać na autopilocie. Dzięki temu znacznie zaoszczędzisz czas i skupisz się na kluczowych aspektach Twojego biznesu.

Cena regularna: 249 zł

Eliza Anna Galon

Jak skutecznie wypromować eBooka i książkę. 150 sprytnych sposobów.

Poznasz 150 praktycznych i sprawdzonych sposobów, które pomogą Ci wypromować Twojego eBooka lub książkę. Otrzymasz gotowy plan działania w formie rozbudowanej checklisty.

Cena regularna: 49 zł

Aż 31 materiałów o łącznej wartości 4020 zł

Wszystko to w absurdalnie niskiej cenie

200 zł

To tyle, ile wyniesie Cię jednorazowe wyjście na miasto w piątkowy wieczór albo romantyczna kolacja we dwoje. A zamiast kilku godzin przyjemności otrzymujesz bezcenną wiedzę, która pomoże Ci rozwinąć Twój biznes na lata!

To pierwsza taka akcja w Polsce i jedyna okazja, by zdobyć tak obszerną wiedzę za tak małe pieniądze.

Ale uwaga!

Akcja trwa tylko 8 dni. Pakiet produktów w takim składzie i w takiej cenie możesz kupić tylko do 10 stycznia do 23:59. Po tym czasie nie zdobędziesz go już nigdy więcej! Teraz albo nigdy.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jak to możliwe, że sprzedajecie to tak tanio?

To zrozumiałe, że zniżka 95% za 31 pełnowartościowych produktów cyfrowych może wydać Ci się podejrzana. Ale spokojnie – tu nie ma ukrytych haczyków.

Idea tego projektu jest taka, że każdy w nim wygrywa!

Twórcy łączą swoje siły, a dzięki specjalnemu programowi partnerskiemu i wspólnej promocji akcji, docierają do nowych odbiorców i zwiększają swoje dochody. Ty otrzymujesz wiedzę w cenie, która w innych okolicznościach nie byłaby możliwa… Chyba dobry deal, prawda?

Nie wszystko z tego pakietu mi się przyda. Czy jest sens go kupować?

Oczywiście! To normalne, że na różnych etapach rozwoju Twojego biznesu, masz różne potrzeby. Ale świat online się zmienia, a Ty nie chcesz przecież pozostać w tyle, prawda? 

Pamiętaj, że to, co dziś wydaje Ci się nie dla Ciebie, za kilka miesięcy może sprawić, że Twój biznes poszybuje w górę!

Dostęp do platformy z materiałami otrzymujesz na rok. Dodatkowo ponad 20 produktów możesz pobrać na swój dysk i korzystać dożywotnio (poza kursami osadzonymi na platformie). Możesz więc skorzystać teraz tylko z kilku z nich, a w przyszłości stopniowo uzupełniać swoją wiedzę. 

Prawda jest taka, że nawet jeśli nie przerobisz wszystkich materiałów z pakietu, to i tak na tym zyskujesz! Akcja jest tak skonstruowana, że cena całego pakietu równa się przybliżonej cenie jednego produktu. 

W praktyce wystarczy, że wykorzystasz 2 narzędzia lub wdrożysz w życie wiedzę z 2 dowolnych kursów, a inwestycja zwraca Ci się niemal od razu. I to z nawiązką.

A tu masz aż 31 materiałów, które przeprowadzą Cię przez wszystkie meandry rozkręcania dochodowego biznesu online. Taniej nigdy nie będzie!

To Twój najlepszy czas, żeby rozkręcić własny biznes online

Jedno jest pewne. Lepszej okazji nie znajdziesz. Sięgnij po jedyny na polskim rynku zbiór sprawdzonych materiałów i narzędzi do szybszego rozwoju Twojego biznesu z kolosalną zniżką 95% i zacznij w końcu działać!

Ok, postawmy sprawę jasno… masz dwa wyjścia

Możesz się frustrować, że konkurencja zgarnia Ci klientów sprzed nosa, bo ma wiedzę i narzędzia, którymi Ty nie dysponujesz.

Możesz nadal narzekać, że nie stać Cię na zatrudnianie specjalistów od wszystkiego, przez co „nie idzie Ci” w biznesie.

Możesz tłumaczyć się brakiem pieniędzy i zaplecza biznesowego, które skutecznie blokują Cię przed rozwojem Twojego biznesu.

Możesz też wziąć sprawy w swoje ręce, zainwestować jednorazowo równowartość kolacji dla dwojga i zdobyć wiedzę, dzięki której w końcu ruszysz z miejsca.

Możesz z sukcesem pozyskiwać klientów dzięki skutecznym reklamom w social media, lejkom sprzedażowym i content marketingowi.

Możesz bez stresu i zgodnie z prawem prowadzić własny biznes, zwiększyć dochody i uwolnić swój czas, korzystając z gotowych instrukcji, checklist i narzędzi.

Wybór należy do Ciebie!

Podsumujmy, co otrzymujesz w ramach pakietu:

9

31 pełnowartościowych produktów cyfrowych (kursy online, e-booki, regulaminy, wordbooki, checklisty i wiele więcej) o łącznej wartości 4020 zł.

9

Minimum roczny dostęp do pakietu, który w takim składzie nie pojawi się już nigdy więcej. Możesz pobrać ponad 20 produktów (poza kursami) i korzystać dożywotnio. 

9

Gwarancję największej możliwej zniżki 95% tylko do 10 stycznia.

9

Roczny dostęp do platformy ze wszystkimi elementami pakietu.

A to wszystko w szaleńczo niskiej cenie… 200 zł!

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam dostęp do pakietu?

Dostęp do pakietu otrzymujesz od razu po zakupie.

Gdzie znajdę wszystkie materiały?

Dla Twojej wygody zebraliśmy je w jednym miejscu. Po opłaceniu zamówienia otrzymujesz dostęp do specjalnej platformy ze wszystkimi elementami pakietu. Materiały są tematycznie poukładane, dzięki czemu łatwo znajdziesz to, co Cię akurat interesuje.

Na jak długo otrzymam dostęp do materiałów?

Dostęp do platformy ze wszystkimi materiałami otrzymujesz na rok. Możesz jednak pobrać w tym czasie ponad 20 produktów (poza kursami) i korzystać dożywotnio.

Dlaczego oferujecie ten pakiet z tak dużą zniżką?

To jasne, że na początku rozwoju Twojego biznesu online musisz zadbać o wiele obszarów. A to niełatwe zadanie – zwłaszcza na początku, kiedy nie stać się na zatrudnianie specjalistów, a brak wiedzy skutecznie blokuje Cię przed efektywnym działaniem na własną rękę. Dlatego stworzyliśmy niepowtarzalny pakiet, który maksymalnie Ci to ułatwi – bez wydawania fortuny i działań po omacku.

 Z drugiej strony udział w takiej akcji to dla twórców świetna okazja, by dotrzeć do nowych odbiorców i zwiększyć swoje zarobki. Oferujemy więc uczciwy układ, w którym każdy zyskuje to, na czym mu najbardziej zależy.

Czy po zakończeniu akcji pakiet produktów będzie jeszcze dostępny?

Nie. Wszystkie produkty, poza pakietem, możesz kupić bezpośrednio u ich twórców. Zapłacisz za nie regularną cenę. Łącznie to aż 4020 zł.

Twórcy zgodzili się na ich sprzedaż z tak dużą zniżką dlatego, że cała akcja jest ograniczona czasowo i trwa tylko 8 dni. To więc wyjątkowa okazja, która nigdy więcej się nie powtórzy!

Czy po zakupie pakietu mogę go zwrócić?

Nie. Z uwagi na charakter całej akcji i jej superatrakcyjne warunki, nie oferujemy takiej opcji. Ale bez obaw – w cenie 200 zł otrzymujesz dostęp do 31 materiałów, z których każdy kosztuje średnio 130 zł. Oznacza to, że jeśli wykorzystasz tylko 2 narzędzia lub wdrożysz w życie wiedzę z zaledwie 2 kursów, inwestycja od razu Ci się zwraca. A do dyspozycji masz jeszcze 29 innych produktów. Ryzyko, że na tym stracisz, jest więc praktycznie zerowe!

Czy mogę otrzymać fakturę za ten pakiet?

Oczywiście. Wystarczy, że na etapie składania zamówienia podasz swoje dane, a fakturę otrzymasz mailowo w ciągu 3 dni Twoja faktura nie dotarła? Napisz na sklep@newskill.pl

Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do nas na sklep@newskill.pl

Co zrobić, jeżeli nie otrzymałam/-em maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia?

Krok nr 1

Sprawdź folder SPAM w Twojej elektronicznej skrzynce pocztowej. Jeżeli e-mail nie trafił do folderu SPAM i nie możesz go znaleźć w elektronicznej skrzynce pocztowej, to przejdź do kroku nr 2.

Krok nr 2

Skontaktuj się z nami. Napisz na sklep@newskill.pl. Postaramy się odpisać niezwłocznie na Twoje zapytanie.

W jaki sposób mogę zapłacić za produkt?

Oferujemy cztery metody płatności:
szybki przelew online; karta kredytowa; karta debetowa; BLIK.

Wszystkie płatności realizowane są za pośrednictwem systemu płatności Stripe Payments Europe, Limited, The One Building, 1 Grand Canal Street Lower, Dublin 2, Co. Dublin, Irlandia